Kontakt oss

Kontakt oss

Telefon: 951 62 402
E-post: post@eeo.no


Adresse:
Vestvikveien 63, 7110 Fevåg

 

Org. nr. 996 501 140

Faktura kan sende til 996501140@faktura.poweroffice.net

Ansatte

Eivind Øvergård

Daglig leder/bergsprengningsleder
eivind@eeo.no, tlf: 951 62 402

 

Mona Mittet

Kontorfullmektig
mona@eeo.no, tlf: 971 51 948

 

Ørjan Øvergård

Ingeniør/landmåler
orjan@eeo.no, tlf: 905 95 678

 

Signe Nilsen

Anleggsleder/KS-ansvarlig
signe@eeo.no, tlf: 408 49 856

 

Inga Barkauskaite

Kontormedarbeider
inga@eeo.no, tlf: 425 45 381

 

Richard Barslett

Bergsprenger
richard@eeo.no, tlf: 412 41 486

 

Joakim Dyrendahl

Bergsprenger
joakim@eeo.no, tlf: 971 83 042

Kontakt oss

Telefon: 951 62 402
E-post: post@eeo.no


Adresse:
Vestvikveien 63, 7110 Fevåg

Om oss

Entreprenør Eivind Øvergård AS har utført arbeider med gode referanser innen bygg- og anleggsbransjen. Herunder VA, grunn- og betongarbeider, vedlikeholdsarbeider, sprengning, og transport.